Son Eklenenler

%81 Pamuk, %17 Polyester, %2 ElastanYüksek BelDar KesimDar PaçaFermuarlı..

169,90TL

%85 Pamuk, %14 Polyester, %1 ElastanYüksek BelDar KesimDar PaçaFermuarlı..

169,90TL

%60 Pamuk, %24 Polyester, %12 Viskoz, %4 ElastanDar KesimDar PaçaNormal BelFermuarlı..

259,90TL

MİNYON TİPLİ KADINLAR NASIL GİYİNMELİDİR?

Minyon tipli olmak suç değil, aksine 1-0 önde olmaktır. Minyon tipli olmak sempatik olmak, hatta bazen daha çekici olmaktır çünkü çok uzun boylu kızlarda bazı kıyafetler boyuyla orantılı aşırı durabiliyor ama minyon bayanlara derinlik katarak, daha çok ilgi çekiyor. Boyu kısa ve minyon olarak bende sizinle aynı kaderi paylaşıyorum. Tamam, biraz daha uzun olmak güzel olurdu, ama olmayınca da olmuyor işte. O zaman ne yapıyoruz, elimizdeki bütün imkânları kullanarak daha uzun ve üzerimize yakışan giysileri giyiyoruz. Şimdi tüm bildiklerimi sizlere aktararak, bu durumu değerlendirmenin yollarına bakalım. :)

Küçük Aksesuar Kullanın

Aksesuarlarınızı küçük seçin, büyük aksesuarların sizi kapatmasına izin vermeyin. Aksi hâlde olduğunuzdan daha küçük ve bodur gözükürsünüz.  Çanta veya fular kullanacaksanız küçük ebatta olsun hatta kullanmamaya çalışın. Kemer kullanmak zorundaysanız bunu ince ve elbisenizde aynı renkte olmasına dikkat edin ve düşük belli pantolonlarda kemer kullanmayın. Çünkü vücudunuzun daha alt kesimini ele aldığı için sizi ikiye bölerek daha ufak gösterecektir.

Düşük Belli Pantolonlara Veda Edin

Düşük belli pantolonlar deminde söylediğim gibi sizi yarıya bölerek daha kısa görünmenize sebep olur. Görüntü açısından da düşük bel kısa boylu kızlara yakışmaz. Tabii ki uzun boylu ve minyon tipli kadınlar tercih edebilirler.

Saçlarınızı Topuz Yapın

Saçlarınızı hafif yanlarından çıkararak kabarık şekilde yukardan topuz yapabilirsiniz. Hem göz yanılmasına sebep olacak hem de görünümünüze daha cool bir hava katacaktır.

Boyuna Çizgili Kıyafetler Tercih Edin

Giydiğiniz pantolon, etek, bluz ya da kazak ne olursa olsun giydiğiniz şeyler eğer çizgiliyse, bunun dikine olanını tercih edin bir tık daha sizi uzun gösterip, dikkat dağıtmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca yatay çizgili kıyafetlerden uzak durun. Bu da sizi olduğunuzdan daha kilolu görünmenize sebep olacaktır.

V Yakalı Üstler Giyinin

V yakalı gömlek bluz veya kazaklar giyinin, bu sizi hem çekici yapar hem de daha uzun ve ince gösterir. Gömleklerinizi yakası açık şekilde kullanmayı deneyin.

Açık Ayakkabıları Alışkanlık Haline Getirin

Topuklu ayakkabılar maalesef kaçınılmaz gerçeğimiz. Sevmesek te onlara muhtacız. Açık ve dekolteli ayakkabılar, stilettolar, topuklu ayakkabılar sizi daha zarif ve uzun gösterir. Kemersiz ayakkabılar tercih edin, eğer kemer detay seviyorsanız bunun ince olmasına dikkat edin çünkü kemer boyu keser.

Yüksek Bel

Yüksek bel candır. :) Her yerde karşınıza çıkartıyorum ama en büyük kurtarıcı değil mi sizce de? Kışın soğuktan koruyor, fazlalıkları gizliyor bunları yaparken hem belimizi incecik gösteriyor hem de estetik duruyor. Yüksek bel şort ve ya etek ile stiletto kombinlemenizi tavsiye ederim. Mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.

Kısa Saç

Uzun saçlar boyunuzu kapatır ve kısa boyu daha da kısa göstererek basık bir görüntü oluşturur. Saçlarınızı kısa ve modern bir kesim uygularsanız boyunuz açıkta kalır ve fiziğinizi daha çok kontrol altında tutabilirsiniz.

Uzun Elbiseler

Uzun elbiseler kısa boylu kadınları daha çok uzun gösterir. Altına giydiğiniz topuklunun üstünü kapatacak ve yerlere de sürünmeyecek şekilde boyunu ayarlamalısınız. Böylece daha uzun gözükürsünüz.