Son Eklenenler

%81 Pamuk, %17 Polyester, %2 ElastanYüksek BelDar KesimDar PaçaFermuarlı..

169,90TL

%85 Pamuk, %14 Polyester, %1 ElastanYüksek BelDar KesimDar PaçaFermuarlı..

169,90TL

%60 Pamuk, %24 Polyester, %12 Viskoz, %4 ElastanDar KesimDar PaçaNormal BelFermuarlı..

259,90TL

Kalem Etek Cazibesi

Kadınların, kendini zarif hissetmesini sağlayan en önemli parçalardan biri kalem eteklerdir. Kalem eteğin, estetik duruşuyla kadın zarafetinin birleşmesi sonucu ortaya çıkan görüntü, oldukça etkileyici.

Bu yüzden hemen her kadının dolabında, mutlaka bir kalem etek vardır. Kalem etekler, hem günlük kullanımımızda, hem de şık yemek veya davetlerde kullanılabilecek tarzda bir üründür. Daha çok uzun boylu kadınlarımıza yakışırken, kısa boylu olanlar da diz altına inmeyecek şekilde kullanabilirler. Gelelim kalem eteğin nasıl kombinlenmesi gerektiğine. :)

Kalem Etek Crop Top İkilisi

Kalem etekleriniz için bir numaralı seçimdir crop top. Kalem eteğin belinizi sardığında crop top ile bitiş hizasına denk gelmesiyle çıkan görüntü, beli vurgular. Bu durumda hem beliniz ince gözükür, hem de olduğunuzdan daha zayıf ve kadınsı gözükürsünüz.

Kalem Etek ve Blazer Ceket

Kalem eteklerinizi, blazer ceketlerinizle kombine edin. Ceketleriniz fazlalıklarınızı örterek, sizi daha zayıf gösterecektir.

Spor Kombinler

Kalem eteklerinizin klasik ve kadınsı havasını yumuşatmak ve günlük kullanımda tercih etmek için sweatshirtlerle kombine etmeyi deneyin. Altına giydiğiniz ayakkabıları spor veya espadril tarzı giyerseniz günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kazakla Deneyin

Kazaklarla kalem eteklerinizi mutlaka denemelisiniz. Böylece kendinize hem marjinal, hem de cool bir hava verirsiniz. Eğer parlak bir şey tercih edecekseniz, bunun sadece etek ya da kazakta olmasına dikkat edin. Aksi halde eteğin uzunluğuyla, karmaşıklığı arasında gidip gelen bir görüntü elde etmiş olursunuz. Buda sizi rüküş yapar. Kazak boyunun çok uzun olmamasına dikkat edin. Kazağınız uzun ve boyunuz kısaysa daha çok kısa gözükürsünüz, ya da kilonuz varsa, kazağın uzunluğundan dolayı kalçanızın büyük görünmesine sebep olursunuz. Bu yüzden kazak ve etek boyunu iyi ayarlamalısınız.